Şengül Yiğit

Uzun yıllardır kadın, aile ve gençlik konularında yaptığım eğitim çalışmaları,verdiğim seminerler,yürüttüğüm sosyal sorumluluk projeleri ile dolu dopdolu günler geçirirken farkına varmadan düzensiz beslenme ve hareketsizlik sonucu oluşan kilo artışım beni fazlasıyla rahatsız etmeye başladığı bir zamanda
Spora başlamam gerektiğini düşünüyor ama hep erteliyordum. Bir aile dostumuzun kızını evlendirme telaşında iken düğünde giyeceğim elbiseyi ne olur ne olmaz diye düğünden 20 gün önce denememle elbisenin yan dikişlerinden patlaması bir oldu işte o an durumun ciddiyetini kavradım.

Akşam saatlerinde İnternette evime yakın bir spor salonu ararken karşıma çıkan b-fit web sitesinde yaptığım inceleme sonucu etkilendim ve deneme kuponu doldurdum. ertesi sabah erken saatlerde ben İnci; Acıbadem şube sahibiyim sizi ücretsiz deneme yapmak üzere şubemize davet ediyorum diyen biri olunca bu ciddiyetten çok etkilendim,ve bende güven yaratan bu telefonla davete icabet edeyim diyerek 11.06.2009 tarihinde Acıbadem şubesine gittim.işte ne olduysa oraya gidişimle oldu.ilk denemede yani mucizevi 30 dakika sonunda beni ilk görüşte AŞK misali hiç sıkılmadan içinde tutan bu spor merkezini kendimde açmalıyım diye düşünmüş olacağım ki 30 dakika sonunda sevgili Esrin hocaya ben ilk fırsatta bir şube açmalıyım ve muhteşem olmalı dediğimde ikimizde çok güldük. Hikâyemin bu kısmında şunu söylemeliyim ki bedenim 20 günde o patlayan elbiseme rahatlıkla girmişti ve ben bunun keyfini sürüyordum. b-fitte spor yaptığım ilk günün ardından aileme bir şube açmak istediğimi şimdiye kadar hizmeti sadece eğitim, kültür ve sanat alanında sunduğum hem cinslerime spor alanında da hizmet etmek istediğimi söylediğimde herkes çokkk güldü. Bu kadar iş arasında bir bu eksik nasıl olacak diye ama ben çok kararlıydım öyle ki karar vermem yeri bulmam işlemlerin ilk aşamasının bitişi neredeyse bir güne sığdı ve sonrasında malum tadilat süreci veee 31 ekimde açılışımızı yaptık.
Şubemizde gitgide büyüyen b-fit ailesi olmaktan son derece keyifliyiz.

Teşekkürler
Şengül YİĞİT

Girişimcilerin Başarı Öyküleri