Tüm Aktiviteler

 • İzmir Karşıyaka Bahçelievler

  Çocuklar hep gülsün.
 • Kocaeli Gölcük Merkezimizde Sağlıklı Beslenme Semineri

      26.01.2016 Salı günü saat 14:00 ' da düzenlenen " Sağlıklı Beslenme " konulu semineri Zehra Garipoğlu sundu.  
 • Gaziantep Atatürk Mah Merkezimizin sosyal sorumluluk projesi kapsamında köy çocuklarına yapmış olduğu etkinlik

 • Kinezyoloji Duyuru

  b-fit olarak egzersiz yoluyla kadının toplumdaki kimliğini güçlendirmek için çalışıyoruz. 2-3 Nisan’da İstanbul’da misafir edeceğimiz İrlandalı Siobhan Guthrie’nin kurucusu olduğu KinesiologyZone ise bireyleri doğru beden eğitimi ve sağlık bilgisi ile güçlendirmeyi amaçlıyor. Hem de uygulaması kolay, güçlü yöntemler ile. Egzersiz konusunda ne kadar disiplinli olursanız olun, fiziksel ve ruhsal...
 • İzmir Aliağa Merkezimizde Seminer

  İzmir Aliağa merkezimiz üyelerine 'grup halinde spor yapmanın önemi ve yararları 'ile ilgili seminer tadında bilgilendirme yaptı.
 • İzmir Bahçelievler Park Merkezimizden renkli bere projesi.

  İzmir Bahçelievler Park merkezimiz  Tülay Aktaş Çocuk Onkoloji bölümü için "renkli bere" projesi başlattı.
 • Ankara Kurtuluş Merkezimiz Lösevi ziyaret etti.

  Kurtuluş merkezimiz Lösev'de tedavileri devam eden veya tamamlanmış çocukların annelerinin çalıştığı  atölyeyi ziyaret etti . 
 • Denizli merkezleri ileri yaşlılarımızı ziyaret etti

  Denizli merkezleri ileri yaşlılarımızı ziyaret etti

  Denizli Çamlık merkezimiz üyeleriyle beraber huzurevi ziyareti yaptı. İleri yaşlılarımız ile sohbet eden, yöresel müzikler eşliğinde dans eden ve hazırladığı hediye paketlerini veren b-fit kadını gülümseyen yüzler yarattı.
 • İstiyorsan arkanda bir eser, bir fidan dikmen yeter

  İstiyorsan arkanda bir eser, bir fidan dikmen yeter

  Konya Meram merkezimiz üyeleriyle beraber fidan dikti Konya Meram merkezimiz "İstiyorsan arkanda bir eser, bir fidan dikmen yeter ! " sloganıyla üyeleriyle beraber TEMA vakfından temin ettikleri fidanları dikti.
 • Denizli Çamlık b-fit ’den özel ilgi

  Denizli Çamlık b-fit’den özel ilgi

  28 Kasım Cumartesi günü Denizli Çamlık merkezimiz Denizli Down Sendromlu Çocuklarımız Derneği'nin etkinliğine üyeleriyle birlikte katıldı. Derneğin yararına yapılmış olan bu etkinlikte 20 b-fit kadını maddi yardımlarda bulundu, hediyeler vererek yüzleri güldürdü. Hep birlikte dans edip oyunlar oynadı.
 • Kadına Şiddete Dur De !

  Kadına Şiddete Dur De!

  İzmir Üçkuyular b-fit üyelerinde ilgi çeken video İzmir Üçkuyular merkezimiz 25 Kasım "Kadına Yapılan Şiddete Uluslararası Dayanışma" gününde üyeleriyle beraber dikkat çekici bir videoya imza attı. İzlemek için tıklayınız.
 • Aşureler bitmesin, daha çok bereket getirsin

  Aşureler bitmesin, daha çok bereket getirsin

  Ankara Cevizlidere, Ankara Kurtuluş ve İzmir Bornova Büyükpark merkezlerimizden kareler Ankara Cevizlidere, Ankara Kurtuluş ve İzmir Bornova Büyükpark merkezlerimiz üyeleriyle beraber aşure keyfini uzattı.
 • Sağlıklı beslenmeyi biliyor muyuz?

  Sağlıklı beslenmeyi biliyor muyuz?

  Tüm b-fit'lerde zorunlu olan seminer; sağlık beslenme
 • b-fit kadını eğlenmeyi ihmal etmiyor

  b-fit kadını eğlenmeyi ihmal etmiyor

 • 10 Kasım unutulmadı, unutturulmadı !

  10 Kasım unutulmadı, unutturulmadı !

 • Öğretmenler, gelecek nesiller sizin eseriniz olacaktır

  Öğretmenler, gelecek nesiller sizin eseriniz olacaktır

  b-fit kadını kıymetli öğretmenleri için minik sürprizler hazırladı
 • b-fit merkezlerinde aşure keyfi

  b-fit merkezlerinde aşure keyfi

  b-fit merkezlerimiz Ekim ayının aşure ayı olması sebebiyle üyeleriyle beraber etkinlikler yaptı. Girişimcilerimiz üyelerle beraber aşure pişirdi, etrafındakilere dağıttı, paylaşmanın ve bereketin tadına vardı. İzmir Balçova b-fit, İstanbul Gaziosmanpaşa b-fit, İzmir Üçyol merkezlerimizden gelen fotoğraflar bu keyifli anlardan sadece birkaçı.
 • İzmir Üçkuyular b-fit merkezimizde Çorba Günü

  İzmir Üçkuyular b-fit merkezimizde Çorba Günü

  İzmir Üçkuyular merkezimiz  sağlıklı bir yaşam için spora ek olarak sağlıklı beslenmenin de önemini vurgulamak istedi. Çorba Günü etkinliğinde bu besin kaynağının faydalarından bol bol bahsedildi ve üyeler hep beraber tadım yaptı.
 • Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı

  Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı

  Cemal Süreya'nın dediği gibi "Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı" diye düşünen merkezlerimiz üyeleriyle beraber güne kahvaltı ederek başladı. Sonrasında ise b-fit merkezlerine gidip fiziksel aktivite yapmayı ihmal etmeyen üyelerimiz keyifli bir gün geçirdi. Bursa Özlüce, İzmir Karabağlar Yeşilyurt merkezimizden ve İzmir Üçyol merkezimizden gelen fotoğraflar üyelerimizin mutluluğunun kanıtı...
 • b-fit kadını için eğlenme vakti

  b-fit kadını için eğlenme vakti

  Kocaeli Gölcük b-fit merkezimiz üyelerini canlı müzik olan bir mekana davet etti. İzmir Hatay b-fit merkezimiz ise yalnızca kadınların katılabileceği bir matineye üyeleriyle katıldı. Keyifli bir akşam geçiren üyelerimiz birkaç saatliğine gündelik streslerinden uzaklaştı ve diğer b-fit kadınlarıyla dostluklarını perçinledi.

Sayfalar