Ayla Kürük— b-fit | Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi
Ayla Kürük

Ayla Kürük

1975 İzmir doğumluyum, Eskişehir Anadolu Üniversitesi banka ve sigortacılık mezunuyum, 21 yıllık evliyim ve 19 yaşında Ceren, 9 yaşında Çınar isminde oğlum var.

Neşeli, güler yüzlü ve insanlara yardımcı olmayı seven bir kişiyim. Hayat amacım da mutlu ve başarılı olmak.İzmir'de ikamet ederken b-fit Güzelbahçe şubesinde spor yapıyordum. İlk b-fit ile tanışmam bu şekilde oldu. Bodrum'a taşındığımızda eşim bana bir işyeri açmaya karar  verdi ve tereddütsüz b-fit açmaya karar verdim. Gerek spor yapmayı, gerekse b-fit'i çok sevdiğim için kabul ettim. b-fit'i güçlü ve bilinen bir marka olması nedeniyle tercih ettim. Ayrıca Hem spor yapıp, aynı zamanda insanlara sağlıklı bir yaşam sunmanın verdiği mutluluk; çevre, öz güven ve kendi paranı kazanmanın verdiği mutluluk.
Size b-fitle ilgili güzel bir anımı da paylaşmak isterim;
2011 Mayıs ayındaki b-fit franchise kongresinde 4 aylık bir şubeydim. Herkes çok mutlu ve eğleniyor ben bir köşede sessiz oturuyor ve merakla çevreyi izliyordum.  Ödül töreni başladı, ödüller dağıtılmaya başlandı.  Bir tane ödül çok ilgimi çekmişti ve o ödülü almanın ne kadar anlamlı ve gurur verici olduğunu düşündüm.
"ÖDÜL: EN AZ ÜYE KAYBEDEN ŞUBE ÖDÜLÜ" VEEEE 2012  yılındaki franchise  kongresinde o ödülü ben aldım ve Bodrum-Konacık şubemize getirdim.

Girişimcilerin Başarı Öyküleri
Önceki makale Songül Uludağ
Sonraki makale Nevin Beydoğan