Şafak Bahadır— b-fit | Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi
Şafak Bahadır

Şafak Bahadır

İsmim Şafak Bahadır.

1965 tarihinde doğdum.

Evli ve 2 çocuk annesiyim. İTÜ Matemetik Mühendisliği bölümü mezunuyum.

b-fit ile ilk olarak; spor yapmak için üyelik yaparak tanıştım. B-fit’e üye olduğumdan beri ”hep benim de bir merkezim olsun” istedim. Sistem çok hoşuma gitmişti. 30 dakika olması benim için çok cazipti devam ettiğim süre içinde güzel kilo vermiştim. “Nerede açabilirim?” diye araştırmalar yapıyordum ki araya yaz tatili girdi. Eylül sonu tekrar b-fit’te spora başlamak için geldiğimde; üyesi olduğum merkezde franchising fırsatı olduğunu gördüm. Ben de bu fırsatı kaçırmadım “burası benim olmalı” dedim ve hemen başlamak istediğimi söyledim. Ardından b-fit merkez ile iletişime geçtim ve sonra kısa bir süre içinde hayallerim gerçek oldu!

b-fit’ten sonra hayatımda çok şey değişti. Kendime güvenim geri geldi. 6 sene ara verdiğim çalışma hayatına bir son vermek ve bir firmada çalışmak istiyordum. Ama b-fit girişimcisi oldum ve artık benim de kendi işim var. Gençliğimden beri kapısını kendimin açacağı bir işyerim olsun istiyordum. b-fit ile bu hayalim gerçekleşti.

Franchise ile bir markayı temsil ediyorsunuz. Artık günümüzde insanlar markalara önem veriyorlar. Ayrıca, kendi işimi nasıl kuracağıma dair hiç bir fikrim yokken; b-fit sayesinde bir girişimci ve işletmeci olmanın tüm detaylarını öğrendim. Tek başınıza olduğunuzda mahalle arasından öteye gidemezsiniz. Oysa böyle oluşum içindeyken; koskocaman bir ailesiniz. b-fit ekibine çok şey borçluyum, sonsuz teşekkürler.

b-fit ailesinin bir parçası olmaktan çok çok mutluyum!

Herkese sevgiler…

Önceki makale Reyhan Çankaya