b-fit App— b-fit | Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi

b-fit App

Her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak bedensel ve zihinsel gücünü arttırmaya hizmet etmek amacıyla kurulan b-fit,
kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınlara istihdam yaratmak yoluyla kadının ekonomik hayattaki gücünü artırmayı temel hedefi olarak belirlemiştir. 

Kadının gücünün daha iyi bir dünya yaratmak için özgürce kullanılabildiği bir platform oluşturmak hedefiyle çıkmış olduğumuz yolda her geçen gün daha büyük bir aile olmaya devam ediyoruz.

 

 

b-fit App ile Sporu ve Sağlıklı Yaşamı Hayatının Merkezine Koyacak 10 Yenilik

2006 yılından bu yana, Türkiye’de spor ve sağlıklı yaşam alanında birçok yeniliğe imzasını atmış olan b-fit, teknoloji trendlerini yakından takip etti ve dijital dönüşümün bir parçası olarak b-fit App’i tasarladı. Kadınların sporu ve sağlıklı yaşamı hayatlarının merkezine koyabilmeleri ve sevilen bir alışkanlık haline getirmeleri için b-fit App yeni özellikler eklenerek güncellendi. Pandeminin etkisi ile daha da hızlı dijitalleşen hayata ve yeni ihtiyaçlara uyum sağlamak için yenilenen b-fit App sayesinde, online egzersizler, uzman diyetisyenlerden dengeli beslenme programları, hayatını kolaylaştıracak çözümler ve sonsuz motivasyon her zaman parmakların ucunda.

Sağlıklı yaşamın formülü basit: düzenli egzersiz ve dengeli beslenme; ama başlaması zor mu geliyor? İhtiyacın olan motivasyon yenilenen yüzüyle b-fit App’te!

 

b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Büyümeye Devam Ediyor

 

1- Online Randevunu Al, Dersleri Kaçırma

Artık dersi kaçırdım bahanesi yok! b-fit App ile randevunu al, yoğun ilgi gören dersleri ve eğitmenleri kaçırma. b-fit App’in online randevu özelliği ile üyesi olduğun merkezden katılmak istediğin dersi ayarlayabilir, ders saatini değiştirebilir veya deneme dersi ayarlayabilirsin. Ayrıca, üyesi olduğun merkeze canlı bağlanıp grup derslerine katılabilirsin.

 

2- Arkadaşınla Spor Yap

Spor yapmanın en eğlencelisi arkadaşınla birlikte spor yapmak. b-fit App referans uygulaması ile sen de arkadaşını b-fit’e getir, hem birlikte spor yapın hem de kazanın!

Topladığın puanları ne zaman istersen b-fit Shop’ta kullanabilirsin.

 

3- Uzman Diyetisyenlerin Desteği ile Kendi Hedefini Belirle

Kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak çok zor gibi gelse de, başarının sırrı doğru ve ulaşılabilir hedefler koymak. b-fit App’deki uzman diyetisyenlerden yardım alarak kendi hedefini kendin belirle; dengeli beslenerek sağlıklı yaşa.

 

4- Her Zaman, Her Yerde Sana Uygun Sporu Yap

b-fit App için özel olarak hazırlanmış, kardiyodan esnemeye kadar bedenin farklı ihtiyaçlarına yönelik online egzersizler ile her zaman, her yerde enerjin yüksek, bedenin fit.

 

5- Kampanyaları Takip Et, Avantajları Kaçırma

Sporu hayat tarzı haline getirmeni teşvik edecek fit fırsatlar b-fit App’te seni bekliyor. b-fit App’i hemen indir, kampanyaları takip et ve avantajları kaçırma!

 

6- Günlük Su Hedefine Ulaş

Su içmenin sağlığın için ne kadar önemli olduğunu biliyorsun ama çoğu zaman unutuyor musun? b-fit App’in su içmeyi hatırlatıcı özelliği ile kendi vücut kitle endeksine göre belirlenen günlük su hedefine ulaşmak artık daha kolay.

 

7- Adım At, Puan Topla

İşe, okula, alışverişe her nereye gidersen git, yürümeye ne dersin? Gün içerisinde spor amaçlı olmasa da yürümek metabolizmayı çalıştırır ve vücudunu zinde tutar!

Aynı zamanda b-fit App ile attığın her adım ile puan toplayabilir ve bunları b-fit Shop’ta kullanabilirsin.

 

8- Deneme Dersini Ayarla

O hep ertelediğin deneme dersi şimdi bir tık uzağında! b-fit App’ten kendine en yakın b-fit Merkezini bul, sana özel deneme dersini ayarla ve ailemize katıl!

30 dakikalık interval sistem çalışmasından pilatese, zumbadan tramboline kadar hem bedenine hem ruhuna iyi gelecek bütün sporlar b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi’nde!

 

9- b-akademi Eğitimlerini Takip Et

İster eğitmen ol, ister merkez sahibi her zaman güncel b-akademi eğitimleri ile yeni egzersizler öğrenmek ve kendini geliştirmek için b-fit App üzerinden b-akademi’nin eğitimlerini takip edebilirsin.

 

10- Sen de Kendi b-fit Merkezini Aç

Hayallerindeki işi kurmak, kendi ayaklarının üstünde durmak ve kendi b-fit merkezini açmak artık daha da kolay! Sen de b-fit App’ten bir tıkla franchise başvurunu yap ve ailemize katıl!

Soru ve destek talepleriniz için: [email protected]