b-fit ile ilgili sorular

b-fit ile ilgili sorular

b-fit merkezlerinde 30 dakikalık istasyon çalışmalarının yanı sıra aşağıdaki hizmetler sunuluyor;

Fit popo / Fit karın seansları
Aerodans
Magic Ball
Fit Jump
Oryantal
b-bar
Stüdyo Dersleri( zumba,pilates, yoga, dans vb..) - bazı merkezlerimizde
Çeşitli Aktiviteler
Masaj ve iyileştirici terapiler - bazı merkezlerimizde
Sauna ve buhar odası - bazı merkezlerimizde
Meditasyon odası - bazı merkezlerimizde
Diyetisyen
Cafe
Ürün satışı Kiralık Dolap - bazı merkezlerimizde

30 dakika, kişinin sağlıklı ve zinde kalması, kilo kaybetmesi, metabolizmasını hızlandırması için kişiye yeterli olan vakti sağlar. Özellikle, zaman darlığından şikayet eden milyonlarca insan için zamansızlık mazeretini ortadan kaldırır. Eğer isterseniz bu 30 dakikanın yanı sıra hayatınıza başka fiziksel etkinlikler de katarak hayatınızı zenginleştirebilirsiniz. b-fit, size sağlık ve fiziksel zenginlik için gerekli tüm altyapıyı sunar.
Evet, web sayfamızdan deneme kuponu doldurarak veya merkezlerimizden randevu alarak ücretsiz deneme fırsatından yararlanabilirsiniz.
Araştırmalara göre aynı tip sporu, aynı sürede ve aynı kuvvet seviyesinde yapan bir kişinin vücudu, bir süre sonra bu tempoya alışır. Vücudun egzersizlere alışması, beklenen faydayı düşürür. Bu yüzden b-fit'te değişik kuvvet seviyelerinde spor yapma imkanı bularak, her seferinde değişik bir 30 dakika yaşamanız mümkün olacaktır. Fit kalmanın en önemli anahtarlarından biri kendinizi zorlamaya müsait spor etkinliklerinde bulunmanızdır. b-fit'teki makineler burada geçirdiğiniz 30 dakika süresince fitness düzeyinize uygun olarak, sizi zorlayarak hedeflediğiniz amaçlara ulaşmanızı sağlar.

- "Ben spor yapmaktan hoşlanmıyorum" mu diyorsunuz?
- Sadece kadınlar için olan bir spor merkezi bulamıyor musunuz?
- Kilonuzdan memnun değil misiniz?
- Vaktiniz mi yok?
- Bütçenizin spor yapmayauygun olmadığıı mı düşünüyorsunuz?
- Zaman zaman kendinizi mutsuz ya da depresif mi hissediyorsunuz?
- Vücudunuzun bazı bölgelerinde fazlalık olduğunu mu düşünüyorsunuz?
- Kendinizi sağlıksız ya da şişman mı hissediyorsunuz?
- Spor yapmak için yaşlı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?
- Tek başınıza spor yapmaktan hoşlanmıyor musunuz?
- Spor aletleri gözünüzü mü korkutuyor?
- Sporun sizi çok kaslı göstereceğini mi düşünüyorsunuz?
- Kendiniz için haftada 3 gün sadece 30 dakikaayırabilir misiniz?

Yukarıdaki sorulardan en az 1 tanesine yanıtınız "EVET" ise b-fit sizin için uygundur!

b-fit merkezlerinde, haftanın 6 günü (Pazar günü hariç), çalışma saatleri içerisinde her yarım saatte bir başlayan seanslara katılabilirsiniz. Seanslar tam saatlerde ve yarım saatlerde başlamaktadır. Resmi tatil günlerinde merkezlerimiz kapalı olabilir; bilgisini merkezlerimizden alabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz:

- Kış Dönemi (15 Eylül - 14 Haziran) Hafta içi: 08:00 - 21:00 (son giriş 20:15), Cumartesi: 09:00 - 18:00 (son giriş 17:15), Pazar: Kapalı

- Yaz Dönemi (14 Eylül - 15 Haziran) Hafta içi: 08:00 - 21:00 (son giriş 20:15), Cumartesi: 09:00 - 13:00 (son giriş 12:15) Pazar: Kapalı

Araştırmalar, her gün yapılan aynı tip egzersizlerin vücudu bir süre sonra alışkanlığa iterek beklenen faydayı düşürdüğünü gösteriyor. Oysa, b-fit'te geçirdiğiniz her 30 dakika, bir öncekinden farklı olacak ve vücudunuzu sadece dayanıklılık ya da sadece aerobik çalışmalarında oluşan alışkanlıktan koruyacaktır.

Ağırlık esaslı makinelerin vücuda verdiği zorlama olmadığı için ağrı olmadığı için ağrı olmayacaktır. Süratinizi ve dolayısıyla makinenin vücudunuza uyguladığı karşı kuvveti siz ayarlayacaksınız.

Makineleri ne kadar süreyle ve hangi sırayla kullanacağınız sizin için önceden belirlenmiştir. Ne yapacağınızı keşfetmek gibi bir durum yoktur.

Sizden daha fit arkadaşlarınızla aynı grupta çalışabilirsiniz; çünkü makineler sizin gücünüzü göre kendini ayarlar.

Kasların şeklinin ve kuvvetinin gelişimi/artışı
Dayanıklılık artışı
Yorgunluk azalması
Performans yüksekliği
Kemik yoğunluğunun korunması
Kas ve eklem sakatlanmalarının önlenmesi
Posture (duruş) gelişimi
Kan dolaşımının kolaylaşması

Tüm bunların yanı sıra, diyabet, yüksek tansiyon, kronik kalp hastalığı, bağırsak kanseri ve erken ölüm riskini azaltmak, ideal kilonuzu korumak, sağlık kemiklere, kaslara ve eklemlere sahip olmak, depresyon ve endişeyi azaltmak, genel olarak daha iyi bir psikolojik yapıya sahip olmak da sporun yararları arasında yer alıyor.

b-fit, üye olmak isteyen kadınlara farklı üyelik alternatifleri sunuyor. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık üyelik tiplerinden size uygun olanını seçebilirsiniz.
Üyelik ücretleri merkezlerimizin yer aldığı bölgeye göre farklılık göstermekle birlikte, size uygun üyelik tiplerinden ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Size en yakın b-fit şubesine gelerek hem 1 günlük ücretsiz deneme üyeliği olanağından yararlanabilir, hem de hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alarak sizin için en uygun üyelik türüne birlikte karar verebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki 200'ü aşkın b-fit merkezinden size en yakınına ulaşmak için lütfen tıklayın