Çok Spor Yap Az Öde

b-fit’ TE DAHA ÇOK SPOR YAPAN DAHA AZ ÖDEYECEK

Her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırma hedefi ile yola çıkan b-fit; bu amacını destekler nitelikteki projeleri ile ön plana çıkıyor.

b-fit; Yeni uygulaması ile spora daha fazla vakit ayıran, sporu hayatının bir parçası haline getiren ve haftada en az 5 gün programına bağlı kalan üyelerine bir sonraki üyelik yenileme dönemine ait olan üyelik fiyatı düşürülüyor.

Kadınlara spor yapma alışkanlığı kazandırarak, bedensel ve zihinsel güçlerini artırmak adına 2005 yılında yola çıkan b-fit; yeni uygulaması ile  kadınların hayat akışlarında spora yer açmalarını kolaylaştırıyor. Türkiye’de ilk kez hayata geçirilecek olan uygulama ; spora düzenli olarak devam eden, sporu ve sosyal yaşamı hayatının bir parçası haline getirmek isteyen kadınlara avantajlar sunuyor.

Büyük bir motivasyonla spora başlayan kadınların bir süre sonra günlük hayatın rutinine kapılarak spora olan ilgilerini kaybettiklerini analiz eden b-fit, başlattığı uygulama  ile kadınların yaşadıkları bu kısırdöngüyü aşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. ‘Çok Spor Yap Az Öde’ adı verilen kampanya sayesinde pek çok kadının motivasyonu tekrar yükseltilirken, düzenli spor yapan kadınlara da güzel ve işlevsel bir hediye sunuluyor. Yapılan araştırmalar sonucunda üyelerin spor merkezlerini en sık ziyaret ettiği zaman diliminin haftanın ilk günleri olduğu ortaya çıkmıştır. Aynı istatistiklere  göre ise hafta başında büyük bir motivasyon ile başlanılan programlamaların perşembe ve cuma gününden itibaren yorgunluk ve hafta sonu planları gibi nedenlerden ötürü azaldığı sonucu ortaya çıkmıştır. b-fit hayata geçireceği uygulama ile hafta başında spora karşı hissedilen motivasyon ve yüksek enerjiyi hafta sonuna kadar aynı motivasyon ve enerji  ile dengede tutmayı amaçlıyor. 

10 Yılda 350.000 kadına dokunmuş ve dokunduğu her noktayı ayrı bir değere çevirmeyi başarmış olan b-fit’in CEO su Bedriye Hülya proje ile ilgili olarak, ‘bu proje ile yine bir ilki gerçekleştireceğiz. Bizler 10 yıldır işimiz gücümüz kadın dedik ve kadınların her alanda ön planda ve güçlü olmalarını istedik.Spor endüstrisinde maalesef insanların hoşnut olmadığı genel bir durum var. Biz b-fit olarak olumsuz algıları kırarak gerek eğitimlerimiz gerek programlarımız ve düzenli zaman dilimlerinde eğitim verdiğimiz hocalarımız ile beraber üyelerimizle özel bir bağ kuruyoruz ve üyelerimizi aldıkları besinden yaktıkları kalorilere kadar her konuda takip ediyoruz. Bu nedenle uygulamamız Türkiye de ilk defa gerçekleştirilecek ve projemiz ile üyelerimizin merkezlerimize düzenli olarak gitmelerini ve kendi sosyal yaşamlarına ait olan sadakatlerini görmeyi amaçlıyoruz' dedi.

b-fit Hakkında:

- b-fit, 2005 yılında 6 kadının her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla bir araya gelerek kurulmuştur.

- Türkiye'nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi markası ve bugün tüm Türkiye’de 50' ilde 200'den fazla merkezi ile 350 bin kadına hizmet vermiştir.

- b-fit, bugüne kadar 250'den fazla kadına girişimci olma imkanı sağlayarak 500'den fazla kadına istihdam yaratmıştır. Bir sosyal girişim olan b-fit; kadın girişimciliğini destekleyerek, kadınlara istihdam yaratarak ekonomik hayattaki güçlerini artırmayı hedefliyor. Bu nedenle franchising sistemiyle büyüyen b-fit markasında francisee’ler kadınlardan oluşuyor.

 

bfit