Ziyaretçi Defteri

 • Girizan Salça Aktürk / İstanbul Çapa b-fit Üyesi

  B-FİT'in en eski üyelerindenim,hayatımı     değiştiren,pozitif,neşeli,mutlu her zaman dinamik ve umutlu     olmamı sağlayan benim Yeşil Elmam Çapa B-FİT tüm ekibinize     çok teşekkürler,başarılarınızın devamını dilerim...
 • Saliha Yıldırım / Sivas İstasyon Caddesi b-fit Üyesi

  2015 yılında bir tesadüf sonucu B-fit le     tanıştım. Enerjileri ve samimi davranışları beni çok     etkiledi. İlgili ve güleryüzlü olmalarıda beni b-fite     bağladı. Yeni arkadaşlıklar yeni bir aile kazandım burda.     Sonunda farkına vardım ki ben artık bir B-fit bağlısı     olmuşum. Burda kocaman nir aileye sahip olmuşum. B-fite gamze     hanım ve hocalarıma çok teşekkür ederim. sevgilerle....
 • Döndü Yıldırım / Sivas İstasyon Caddesi b-fit Üyesi

  B-fitle ablam sayesinde tanıştım. Ablamın nasıl     kilo verip nasıl inceldiğini gördükçe bende de başlama     isteği başladı. B-fite başlayınca Gamze hanımın ve     hocalarımız enerjisi güleryüzü bana sporu sevdirdi. B-fitle     stres ve mutsuzluklarımdan kurtuldum. Şimdi daha zinde daha     dinç daha huzurlu ve daha fitim. B-fit e teşekkür ederim     sevgilerle.
 • Aynur Tülegen / Sivas İstasyon Caddesi b-fit Üyesi

  Merhaba B-fit Ailesi. İyiki sizi tanıdım iyiki     yollarımız kesişti. Gamze Hanımın deyimiyle B-fit kalbimize     dokundu. Huzur bulduğum mutlu olduğum muhteşem bir ortama     sahip oldum. Sayenizde güzel dostluklar kurdum.     Başarılarınız daim olsun teşekkürlerimi sunuyorum.     Sevgilerimle :-)
 • Büşra Tike İşcan / Sivas İstasyon Caddesi b-fit Üyesi

  Sadece üç aydır aranızda olmama rağmen 3. ayın     sonuna doğru antrenörlerimden ayrı kalacağım endişesiyle     panik olup üyelik yenileyen, ayrılamayan bir üyeyim.moralim     bozukken düzelttiğiniz, enerjinizden enerji kattığınız,     stresimden uzaklaştırdığınız ve istediğim güce , vücut     ölçülerine ulaştırdığınız için hepinize çok teşekkür     ederim. Bunu yaparken sıcak gülümsemesini esirgemediğiniz     için, güzel kucaklamalarınız için minnettarım.     Oluşturduğunuz bu şahane ortam ve aktif sporla formumu     buluyorum ve evet AYRILMAMALIYIZ...
 • Dilan Karatekin / Ankara Yıldız b-fit Üyesi

  Sevgili b fit ailesi sizleri tanıdığım için     gerçekten çok mutluyum. Ekip olarak hepinizi çok sevdim. Biz     üyelere verdiğiniz ilgiden dolayı size çok teşekkür     ediyorum. İlk b fite gittiğimde tedirgin olarak gitmiştim     fakat böyle güzel bir ekip sayesinde sporu çok sevdim ve     büyük bir zevkle gidiyorum. Yasemin hocam, Hikmet hocam, Ayfer     hocam ve Gizem hocam bize gösterdiğiniz bu ilgi ve disiplin     için size teşekkür ederim. Güler yüzlü antrenörleriyle ve     Şube sahibiyle birlikte b fit sıcacık bir ortam oluşturuyo.     Bu ortamda spor yaptığım için çok şanslıyım. İyiki b     fite üye olmuşum ve iyiki bu ekiple tanışmışım. Herkese     tavsiye ederim.
 • Dilek Armut / Sivas İstasyon Caddesi b-fit Üyesi

  Merhabalar sevgili b-fit ailesi bir tanıdık     vesilesi ile keşfettim b-fite önce 3aylık üyelik aldım.İlk     gittiğim gün sevgili Gamze hanımı güler yüzü ile     karşılaması çok hoşuma gitmişti.Yakın davranması beni     daha iyi motive etti.Hocalarımızın enerjisi ilgi ve alakaları     güler yüzlü olmaları daha mutlu etti.Önceleri pek umudum     yoktu  nasıl zayıflıycagım diye tedirgin oldum. taki gamze     hanım şu sözü söyleyene kadar dilek ben sana güveniyorum     başaracaksın dedi o gün gamze hanıma ve hocalarıma söz     verdim.
 • Kübra Gündeş / Sivas İstasyon Caddesi b-fit Üyesi

  Daha  önce bir çok spor salonuna gittim ama B-fit i çok beğendim. Bütün hanımlara öneriyorum. Yaptığım spordan ve Hocalarımızdan çok memnunum. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. B-fit ailesine katılmaktan çok mutluyum.
 • Züleyha Çetintaş / Sivas İstasyon Caddesi b-fit Üyesi

  Merhaba B-fit Ailesi. Sizinle tanıştığım için     çok mutluyum. coşkulu enerjik ve samimi bir ortamda spor     yapmaktan çok mutluyum. Kafa dağıtmak stres atmak bana çok     iyi geliyor. Hocalarımız ve Gamze hanımın güler yüzü ve     ilgiside bizi cesaretlendiriyor. B-fitte kocaman bir aile olduk.
 • Sibel Şafk / Sivas İstasyon Caddesi b-fit Üyesi

  Merhaba B-fit ailesi. Aranıza katılalı çok az     bir zaman olmasına rağmen kendimi sizden biri olarak kabul     ettim. Neşeli hareketli enerjik ve güler yüzün olduğu bir     ortamda spor yapmaktan çok mutluyum. Gamze hanımın ve Ayşe     hocamın ilgisi alakası ve güler yüzü bize spor aşkı     kazandırdı. İyi ki B-fitle tanışmışım. İyi ki sizden     biri olmuşum. hepinizi çok seviyorum.

Sayfalar

Kişisel Bilgiler
İletişim Bilgileri
Mesaj