Ziyaretçi Defteri

 • Ceyda Hanım - b-fit Çanakkale Barbaros

  Çanakkale b-fit barbaros benim için sadece spor     salonu değil tüm yorgunlarımdan can sıkıntımdan     kaçtığım en iyi yer :)) Hem beden hem zihin olarak terapi     gibi geliyorsun bana :)) Bize bu ortamı sağladığı için     yöneticiden daha çok arkadaş gibi olan Selin Urkun Başaran'a     burdan bol öpücükler sevgiler saygılar :)))
 • Irem Örender - İstanbul bfit Ataşehir Kamelya

  iyiki Betül var <3 kamelya B-fit de mutluyum
 • ŞENNUR YİRMİBEŞCİK - İstanbul bfit Ataşehir Kamelya

  bfit Ataşehir Kamelya ya geliyorum çünkü; B-fit     sistemi günlük yaşadığım stresi alarak enerjimi     yükseltmeme yardımcı oluyor. Yarım saat gibi duran bu sistem,     beni benden alıyor:) Özellikle Ataşehir B-fit hocalarımın     enerjisiyle ve süper müzikleriyle her geldiğimde sporun yanı     sıra eğlendiğimi de hissediyorum. Her geldiğimde bu ekipten     güler yüz görmekten dolayı ve de mükemmel enerji     içecekleriyle günün en bitik saatlerini yaşadığımda beni     mutlu edecek bir iksir hazırladıkları için teşekkür     ediyorum. Her kadının mutlaka bir kez bu sistemi denemesini     şiddetle öneriyorum:)
 • KEZBAN YILDIZ

  Sporu yaşam tarzı olarak benimsememizi sağlayan     ataşehir bfit hocalarına çok teşekkürleeer
 • Türkan DUMAN - İstanbul Ataşehir Kamelya

  Ataşehir Kamelya B_ fit üyesi olmaktan son derece     mutluyum Bilincli eğitmenler eşliğinde derslere katıldıktan     sonra dinlenmiş olarak güne başlıyorum özel pt hocamında     beni sağlığıma kavuşturmasını yatsıyamam l ilk     geldiğimde yürümekte zorlanırken özel dersler sonrasında     bfit sistemini yapar hale geldim.
 • Sibel Aras- Ataşehir Kamelya

  Ataşehir kamelya B-fit le ilk tanışmam,çok enerjik ve pozitif bir ortam.Hocamız Betül çok dinamik. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.Çıkın evde durmayın gelin.
 • Elif Çolak Özdil - Ataşehir Kamelya

  Ataşehir Kamelya B-fit ile ilk tanışmam. Muhteşem bir ortam, güler yüz, pozitif enerji. Daha ne diyebilirim ki. Özellikle de hocamız Betül hanıma buradan sizlerin aracılığı ile teşekkür etmek isterim. Her keze de şiddetle tavsiye ederim. Saygılar.
 • Meltem Sarı - Ankara Subayevleri

  2 yıldır subayevleri b-fit üyesiyim. Amacım kilo vermekten ziyade vücudumun şekillenmesiydi, bu açıdan b-fit'in çok faydasını gördüm. Yürüyüş yada diyetle elde edemediğim sonuca b-fit ile ulaştım. Sıkılaşmaya yönelik bir sistemle çalışıyoruz. Hocalarımız ve çalışma ortamımız çok keyifli. Her kadının hayatında kendine ayırması gereken 30 dakika b-fit ile bize sunuldu. Çok teşekkürler.
 • Seda Hanım - Kozyatağı

  Merhaba Kozyatağı b-fit üyesiyim. Herşeyden önce 5 yıldır spora başlamak istiyor ama başlayamıyordum, şans eseri gördüğüm b-fit ile başladım. Başta 30 dakika olması beni cezbetti.. 30 dakikada neler olurmuş yakınen görmüş oldum. İnterval sistemi diyebileceğimiz ve spor yaparken asıl önemli olan nabız hareketliliğini baz alan b-fit; her anlamda hayatımda olumlu sonuçlar doğurdu. Devamlılığım ve güzel sonuçlar almamın en büyük etkenlerinden biri ise şüphesiz Kozyatağı b-fit sahibi Banu  Hanım, hafta içi birlikte olduğum her daim moral veren Nagihan hocam ve güleryüzlü Rümeyse hocam.. Sadece kilo vermek değil günlük hayatımda daha aktif olabilmek, bedenimin daha dik olması, daha rahat nefes almak, menstruasyon dönemlerimde rahat olmak ve ağrı çekmemek gibi birçok olumlu getirisi oldu. Kozyatağı b-fit in sıcak yuvası ile başladığım ve daha da sevdiğim spor bundan sonra hep benimle olacak.
 • Ümit Tuna - Ataşehir Kamelya

  Ataşehir Kamelya bfit seviyorum çünkü; evime cok yakın. Sevgilerimizle,

Sayfalar

Kişisel Bilgiler
İletişim Bilgileri
Mesaj