Ziyaretçi Defteri

 • Sadece 30 Dakika - b-fit İstanbul Gaziosmapaşa Üyesi Selime Hanım

  B- Fit programının hoca eşliğinde  sadece 30     dakika olması en cazip başlama sebebimdi. Malum çalışma     saatleri , İstanbul trafiği  ve kısıtlı doğal spor     alanları gibi etkenler bizi spor yapmaktan uzak tutuyordu Taaa     ki İstanbul GOP  B-Fit ile tanışana kadar. Nasıl bir     bağımlılıktır.2014te   Başlamam 3 aylık paket ile oldu,     Paketim bitmeden Yıllık abonelik için fırsat kollar olduk     ...Spor sayesinde hantallıktan kurtuldum eklem- sırt     ağrılarım yok denecek kadar azaldı. 30 dk spor için gelip     kalıcı arkadaşlıklar edinebileceğiniz nadide yer.     Teşekkürler Gamze Hanım- Gizem Hoca . B-fit Gopta Spor 30     Dakika, Memnuniyet  ve Sevgi Baki... Kesinlikle  tavsiye     ederiz... Selime Rüstemoğlu - 
 • b-fit Diyarbakır Diclekent Üyesi

  merhaba bfit diyarbakır diclekent bfit şubesinde     çalışan arkadaşlar kilolu olduğum fotoğrafımı sporun     gücünün ne denli önemli olduğunu göstermek için paylaşmak     istiyorlardı. ama bunu yapmak istemediğim için duygularımı     anlatmam için bir yazı yazmamı istediler bende elbette     üyeliğimin bittiği gün onlarla duygularımı paylaşmadan     geçemezdim ve bir yazı yazmak istedim. 3 mart iki canım     arkadaşımın zorlamasıyla bfit diclekent şubesine geldiğim     tarihti. ilk hafta ölçüm yapmak istemiyor ve arkadaşlardan     köşe bucak kaçıyordum. ama nafile o tartıya çıktım     sonunda ve gözlerime ben bile inanamadım. tam 100 kilo 300     gramı gösteriyordu. zayıflayamam dedim bir an kendime ve     yüzümü astım. Sedacığım bu bir sabır işi dedi.     sabredeceksin ve zayıflayacaksın. evet sabrettim dokuz ay     boyunca inatla spora geldim. toplumsal olarak hepimizin     belleğine yerleşmiş olan bu zayıflama işi aslında çokta     hoşuma giden bir durum değildi. evet belki sağlıklı yaşam     için gerekliydi spor ve biz kadınlara bunu sağlığımız     için yapmamız anlatılmadı. Spor; erkeğin oynadığı futbol,     kadının da kodlanmış normlara göre yapması gereken bir     faaliyet gibiydi. tam dokuz ay diyarbakırın o zor günlerinin     olduğu dokuz ayda bir yerlerden sürekli bomba sesleri gelirken     biz kadınlarda inatla ve sabırla spora gidiyorduk. inat ve     sabırla songül ve melike hoca bize spor yaptırıyordu.     hareketleri yaparken arkadaşların söylediği şu cümle ''     nefes al'' evet o dönemde bfit diclekent şubesi yarım saatte     olsa nefes aldığım bi yer oldu. zayıflamayı unutmuş sadece     moral bulmaya ve ve nefes almaya gittiğim bir merkeze döndü.     Bilmiyorum tabi ordan nasıl görünüyo ama o zor koşullarda     bizi çalıştıran ve nefes aldıran Melike, Songül, Seda,     Fatoş, Mehtap güler yüzleriyle sporu yaşamımızda önemli     bir yere oturttu. aslında sporun bir yaşam meselesi olduğunu     kavramak önemlidir diye düşünüyorum. üstün gayret ve     çabalarımız sonucu tabi kendi emeğimi de hiçe sayamam 29     kilo da verdim. moralim bozukta olsa gittim ve güç aldım. bfit     diclekent şubesinde çalışan Melike, songül, Fatoş, Seda,     Mehtap sizlere çok teşekkür ediyorum. Diyarbakır ' da biz     kadınlar hep şunu söyleriz '' jin jiyan azadi '' ( kadın     yaşam özgürlük ) ben de bfit 'e geldikten sonra artık     burası için şunu diyorum yaşasın KADIN YAŞAM VE SPOR b-fit Diyarbakır Diclekent üyesi
 • İstanbul Gazi Osmanpaşa Üyesi Nihal Hanım

  Merhaba, İstanbul gaziosmanpaşa b fit üyesiyim. Spor yapmaya karar vermiştim fakat nereye gidebilirim diye araştırıyordum ve çevremdeki insanlar bana b fiti önerdiler. Sadece bayanlara yönelik olmasıda çok hoşuma gitmişti. Ve aklıma koydum b fite gittim kaydımı yaptırdım. 1 ayda 4,100 gram verdim çok memnunum hiç spor yaparken sıkılmıyorum çünkü atmosferi harika bir yer hocalarımız çok iyi, güler yüzlüler çok ilgileniyorlar sağolsunlar:)  1 sene önce 3 aylığına spor salonuna yazılmistim fakat 1 ay bile gitmedim çünkü off bugunde mi spor var diyerek isteksiz gidiyordum. Ama b-fit de sabah kalkiyorum kahvaltimi ediyorum spora gitcem diye bi mutluluk oluyor içimde. Pazar günleri yok mesela sıkıldm keşke bugunde olsa diyorum herkese siddetle tavsiye ederim gerçekten çok iyi.
 • İstanbul Gazi Osmanpaşa

  Merhabalar :) Ben yaklaşık  1 yıldır İstanbul Gaziosmanpaşa bit üyesiyim kilo problemime son vermek  için başladığım  bu yolda psikolojik olarak da kendimi rahat hissettim sporla vücudum  incelip şekillenirken hoş sohbet, yanında misler gibi Türk kahvesi ve tabiki güler yüzlü gamze hanım ve gizem hocamla da sorunlara ara veriyorum :) Teşekkürler gaziosmanpaşa bfit iyi ki varsınız  :)
 • Ankara Yıldız Çankaya B-fit Üyesi Sibel Hanım

  Merhabalar! Ben Yıldız/Çankaya/Ankara üyesiyim. b-fit'le yollarımız yaklaşık bir sene önce kesişti. Bir arkadaş tavsiyesiyle b-fit'le tanıştım. Zaten evime yakın, saatlerini kendimce ayarlayabileceğim ve ortamından zevk alabileceğim bir yer hayal ederdim. Önce 'Kapıdan şöyle bir göz atayım' dedim. Renkli, sıcacık bir dünyayla karşılaştım. Tam da o gün Zumba dersi vardı. Müziğin ritmi, üyelerin hevesi, Yasemin Kayırhan hocamızın tatlı ve güleryüzlü yaklaşımından sonra ' Tamamdır ' dedim. Aradığım yeri bulmuştum. Sonradan tanıştığım Selma hocamın ( ki kendisi halen hocam olur :) disiplini, takibi ve her hareketimizde uzun süreli eşlik etmesi ile önemli bir bölümü halletmiştim kafamda ve yüreğimde. Zamanla arkadaşlarımı da benimsedim ve birlikte birşeyler yapmanın; ayrı ayrı gibi dursak da aslında yarım saatliğine olsa da takım olmanın ruhunu yaşadım. Şimdi çocuklar gibi güle oynaya gittiğim, çıktığımda doğru adreste, kendim için birşeyler yapmış olmanın vicdan rahatlığını yaşıyorum. Bir sonraki buluşmamızı heyecanla beklediğim b- fit Yıldız ekibine, herşeyi bizim için düşünen, ikramı çok seven Yasemin hocam başta olmak üzere tüm ekibe emeklerinden, temiz bir ortam sağlamalarından ve bizlere açtıkları kocaman yüreklerinden ötürü yüzlerce teşekkürler. Sizleri seviyorum. Umarım sizler ve spor, daha uzun yıllar hayatımda olursunuz. <3
 • İzmir Alsancak Cumhuriyet Meydanı B-fit Üyesi Deniz Hanım

  b-fit Alsancak Cumhuriyet Meydanı üyesiyim. Fatoş Hanım ile ilk görüşmemizde 1 aylık deneyeceğimi, kendime güvenmediğimi, çabuk sıkılabileceğimi söylemiştim. Kendisi bana 4+2 kampanya aldığımda daha karlı çıkacağımı, b-fit'in yaşam tarzı olduğunu, dolaşım hakkını, devir hakkını, sosyal faaliyetleri, kendisinden üyelik aldığımda, aslında Türkiye genelinde bütün b-fit merkezlerinin üyeliğini satın aldığımı anlattı. Çok etkilendim ve kampanyadan faydalandım. Ben avukatım, hatta kendisine espri yapmıştım, siz b-fit in avukatı olabilirsiniz, çok güzel temsil ediyorsunuz diye... Kendisine sporu bana sevdirdiği için, gerçekten yaşam tarzı olarak benimsettiği için çok teşekkür ederim. Üyeliğimin bitmesine uzun zaman olmasına rağmen, 9+1 kampanyadan satın aldım. Ben bile inanamıyorum. Akşam iş çıkışında hemen kendimi bfit' e atıyorum. Rahatlıyorum.Etrafımdakiler çok sıkı durduğumu söylüyorlar. Herkese öneriyorum. Böyle güzel bir sporu, böyle güzel işletmeciyi, antrenörleri bize kazandırdığı için b-fit yönetimine canı gönülden teşekkür ederim.
 • İzmir Üçyol B-fit Üyesi Gönül Hanım

  Merhaba,  ben guatr hastası emekli öğretmenim. Daha önceleri spor salonu denemelerim hüsranla sonuçlandığı için b-fit e sıcak bakmamıştım. Kızım  bir gün Üçyol b-fit salonuna gidelim dedi. Sadece tanışmak için girdik. Bizi Tuğçe ve Sevinç hoca karşıladı. Gerçekten onlara bir teşekkür borçluyum. İnanin işlerini bu kadar mutlulukla özenle yapan kisiler görmemiştim. Tek tek ilgileniyorlar. Kayıt oldu-bitti olayı kesinlikle yok. Onlarla tanışmak benim ve kızım için bir şans. Mutlaka bir uğrayın ve onların özeni ve ilgisini bir görün. Tüm önyargılarımı yıktılar, gayet sağlıklı ve mutluyum. Sevinç Hanım'a çoook teşekkür ederim.
 • İzmir Üçyol B-fit Üyesi Esin Hanım

  Mart ayından beri Üçyol şubenizde Sevinç hanım ve ekibiyle çalışıyorum. Toplamda 10 kilo verdim. b-fit sadece kilo verip incelmeyi değil, aynı zamanda spor disiplinini de hayata adapte etmemizi sağlıyor. Başlangıçta önyargılarım vardı. "Yarım saat yeter mi?" diyordum. Yettiğinin kanıtlarından biriyim. Sevinç Hanım'ın sağladığı sürekli motivasyonu yabana atmamak lazım. iyi ki tanıştım sizlerle. Günlük rutinimin parçası oldunuz. Her şey için teşekkürler.
 • Sivas B-fit Üyesi Mualla Hanım

  İki ay oldu b-fit'le tanışalı kendimi çok iyi ve sağlıklı hissediyorum.n. Kendini seven herkese tavsiye ederim. Soğuk Sivas'ta, sıcak insanlar her gün giderken sanki eğlenmeye gider gibi keyifle gidiyorum. İyi ki sizle tanıştım iyi ki varsınız.
 • İzmir Üçyol B-fit Üyesi Merve Hanım

  3/10/2015 tarihinde b-fit Üçyol'la tanıştım. Ve hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri olarak görüyorum. 30 dk spor denildiğinde ilk başta gülsem de, ne kadar yeterli olabilir ki diye düşünsem de 2 ay sonunda b-fit beni 2 ayda büyük değişim yaşattı. 48 gunde 3 buçuk kilo verdim ve 21 cm inceldim. Kilo verip sıkılaşmak guvenimi yerine getirdi:) Enerji dolu, sıcacık ve güleryüzlü insanlarla tanıştım. Salonun temizliğiyle, hocaların ilgisiyle, salona girildiğindeki enerji dolu gülümsemeyle tam bir aile ortamı. Her şey 4/4'lük. Teşekkürler b-fit Üçyol, sizi seviyorum :)

Sayfalar

Kişisel Bilgiler
İletişim Bilgileri
Mesaj