Basında Eyüp Kadın Şenliği— b-fit | Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi
Basında Eyüp Kadın Şenliği

Basında Eyüp Kadın Şenliği

Eyüp Belediyesi, HİS ve Albaraka Türk'ün destekleriyle B-Fit tarafından organize edilen Eyüp Kadın Spor Şenliği Eyüp Stadı’nda gerçekleştirildi.

Organizasyona çok sayıda Eyüplü kadın katıldı. Birçok basın kuruluşunda haber olan organizasyon, Milliyet Gazetesi'nde de kendine yer buldu. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; "Eyüp Belediyesi’nin destekleriyle B-Fit tarafından organize edilen Eyüp Kadın Spor Şenliği Eyüp Stadı’nda gerçekleştirildi. Organizasyona çok sayıda Eyüplü kadın katıldı. Eyüp Belediyesi’nin kadınlara yönelik organizasyonlarından biri olan Eyüp Kadın Spor Şenliği Eyüp Stadı’nda gerçekleştirildi. B-Fit ortaklığıyla gerçekleştirilen spor şenliğine çok sayıda kadın, çocuklarıyla birlikte katıldı. Eyüp Stadı’nda gerçekleştirilen spor şenliğinde kadınlar, toplumda spor bilinci ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık oluşturmak için bir araya geldi.


Etkinlik kapsamında, aerobik, pilates, ısınma yürüyüşleri ve evde uygulanabilecek bel ve boyun egzersizleri yapıldı. Uzman doktor eşliğinde kas ve eklem sağlığı hakkında da kadınlara bir sunum gerçekleştirildi. Ayrıca Eyüp Kadın Spor Şenliği’nde katılımcılara ücretsiz yağ ve kas ölçümleri ve sürpriz hediyeler de verildi.
Etkinliğe katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da, kadınlara yönelik her türlü faaliyeti desteklediklerini belirterek, “Ben de uzun yıllar spor ile uğraştım. Bu aralar işlerimin yoğunluğundan pek vakit ayıramasam da spor ile iç içeyim. Bu tür faaliyetlerin toplum sağlığına katkısı oldukça büyük. Biz de her zaman sporun, gençlerin ve kadınların yanındayız” diye konuştu."

Etkinliğin basındaki diğer yansımalarından bazılarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Sabah Gazetesi

Hürriyet Gazetesi

Maraş Gündem

Kadın Haberleri

Avrupa Bülteni

Önceki makale KAMESDER - Pasta ve Hamur işi Sertifika Kursu
Sonraki makale KAMESDER - Yoga ve Meditasyon Eğitimi