b-fit Studio— b-fit | Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi

b-fit Studio


b-fit Studio, 17 yıllık franchise deneyimi ile sektöründe lider ve kadın girişimciliğini desteklemeyi misyon edinen b-fit tarafından kurulmuştur. b-fit Studio, keşfeden ve özgür hisseden kadınlar için tasarlanmıştır.

Kadınların kendilerini iyi hissedecekleri, bedensel ve zihinsel güçlerini arttıracakları bir buluşma noktasıdır. Hem bedenen hem de zihnen iyi hissetmenin ve kendimizle mutlu olmanın yolunun kendimize zaman ayırmaktan, bedenimize ve ruhumuza iyi gelen sporu yapmaktan geçtiğini bilmeliyiz. Sağlığımıza ve geleceğimize yaptığımız bu yatırımı bizim gibi düşünen ve hisseden diğer kadınlarla yapmak ise ayrı bir haz ve güç verir.

b-fit Studio, en iyi olmak isteyenlerin değil, daha iyi olmak isteyenlerin stüdyosudur. b-fit Studio, üyelerinin kendini özel hissedeceği; güler yüzlü ve deneyimli ekipleri ile hem spor hem beslenme danışmanlığı veren; bütünsel bir yaklaşımla, alternatif bir sağlıklı yaşam kültürü sunar.b-fit Studio, sadece kadınlara hizmet verir ve kadın istihdamını destekler. Her yaş grubundan, her beden ölçüsüne sahip kadınlara iyi gelecek spor hizmetlerinin verildiği bir alandır. b-fit Studio, sadece kadınlardan oluşan üyelerine pilates, reformer pilates, yoga, zumba ve fonksiyonel egzersiz derslerini bir arada sunarken; grup derslerinin yanı sıra kişisel antrenör hizmeti de sağlar. b-fit Studio’ya özel antrenmanlar, uzmanlarımız tarafından tasarlanmış ve değişen dinamiklere hızla adapte olmak ve trendleri takip edebilmek için periyodik olarak güncellenmektedir.

Benzersiz ve özgün bir deneyim yaratmak için yola çıkan yeni markamız b-fit Studio, b-fit‘in sektördeki 17 yıllık tecrübesine dayanan eğitim, organizasyon ve pazarlama desteği ile sizlerle başarılara koşmaya devam edecek.

Şimdi biz, kendi b-fit Studio’sunu açmak isteyenlere diyoruz ki;
HEDEFLERİNİZE GİDEN YOLDA BİRLİKTE İLERLEYELİM